Општинско такмичење у стоном тенису

У среду 18. октобра у ОШ ,,Танаско Рајић“ одржано је општинско такмичење у стоном тенису. У екипној конкуренцији ученице наше школе Јована Дробњак и Ивана Ћировић су освојиле треће место, док је у појединачној конкуренцији Јована Дробњак заузела друго место.

Наставни дан у Овчар Бањи

Ученици ОШ „22.децембар“ крај дечије недеље обележили су у Овчар Бањи тематским даном који је био посвећен екологији. Деца из матичне школе и издвојених одељења имали су прилику да се друже, боље упознају, обиђу природњачки музеј, погледају филм о бањи, сазнају о боготству флоре и фауне, виде активности еколога који су сакупљали смеће, посете манастир…

Представа „Сунцокрети“

Дечију недељу ученици ОШ „22.децембар“ Доња Трепча, започели су представом о пријатељству „Сунцокрети“ глумачке радионице Културног центра Чачак. Посебно смо поносни на наше бивше ученице Тијану Вранић и Машу Урошевић које дивном глумом, са својим другарима, приказују пријатељство и слогу сунцокрета у борби против зла.