Поводом црквене славе, на Малу Госпојину, 21. 9. 2022. год. у Атомској бањи је  организован продајни штанд у којем су поред наших ученика учествовале и мајке и баке наших ђака.

Уз сјајну сарадњу са родитељима и локалном самоуправом, обезбеђене су две тезге које су биле постављене на паркинг местима хотела у Бањи. Мајке и баке су се побринуле да са својим малишанима припреме што више посластица, слатких и сланих, али је ту било и воћа, поврћа, сокова, зимнице… Осим пролазника и гостију из бање који су пазарили на нашем штанду, веома драги гости су нам били и наши другари старијих разреда  и колеге из матичне школе из Доње Трепче. Иако су овог пута тезге биле мале за разноразне слатке и слане посластице, које су биле не само укусне, већ лепе и на сам поглед, и иако су у више наврата допуњаване дивним мирисним кифлицама, питама, колачима, за пар сати је убрзо све распродато. Ученици су имали улогу домаћина и продаваца, па су се овај пут окушали и у трговини, те практично  показали сналажљивост, спретност, вербалне способности и знања из математике. Уз доста смеха, одушевљења, у пријатној атмосфери ученици су обележили овај дан, дружили се са родитељима, пријатељима, рођацима, мештанима и пролазницима.

Делић атмосфере преносимо у сликама…