Светосавска приредба одржана је у холу наше школе.  Чланови драмске секције од петог до осмог разреда су у сарадњи са проф. српског језика Дејаном Славковићем  припремили приредбу која се састојала из два дела. У првом делу ученици су успешно одиграли  „Монашење Растково“, а у другом су наступиле ученице које су веродостојно приказале драмски текст „Свети Сава виђен очима жена“.  Први пут после неколико година на сцени се представио и хор наше школе. Највећа заслуга за избор песама и  организовање хора припада проф. музичке културе Марици Дашић. Васпитачица Јелена Сирмић Мијаиловић је са предшколцима припремила три рецитације посвећене Светом Сави. Приредби су присуствовале наставници, ученици  и родитељи. Поводом Савиндана Драгослав Новичић је школи поклонио своје књиге  4444 народне пословице и изреке и 22222 народне пословице и изреке. Светосавска прослава је протекла у пријатној празничној атмосфери.